ODKRYJ NASZE B&B

Nasz dom znajduję się w miejscowości Tesero w malowniczej dolinie Val di Fiemme, u  przedsionka Dolomitów. Wybudowany w 2017 roku nowoczesny i trochę odbiegający od miejscowej architektury budynek,ma do swojej dyspozycji trzy pokoje z łazienkami i przestronnym tarasem. Większość materiałów w tym drewno i kamień użytych do budowy pochodzi z Val di Fiemme. Połączenie nowoczesności i historii daje jednocześnie wygodę i klimat górskich chat naszego regionu.  Dzięki swojemu położeniu w górnej części miasteczka oferuje gościom przepiękne  widoki ze słonecznego tarasu, spokój i relax. Jednocześnie  jest idealnym  punktem do wypadów zarówno letnich jak i zimowych.  

Pomysł stworzenia B&B narodził się z pasji do gór i chęci przybliżenia  wszystkim miłośnikom  górskich wędrówek i białego szaleństwa naszego pięknego regionu.  Związek fotografa z lokalnym instruktorem narciarstwa  sprawił , że wybudowaliśmy nasz dom z dbałością  o  każdy szczegół. Tym samym  staraliśmy się  aby był on oazą spokoju, do której chce się wracać.

 

B&B położone jest w odległości: 800m od centrum Tesero i 300m od przystanku skibusa, którym dojedziecie najszybciej do Pampeago. Odległość do najbliższych stoków narciarskich i szkółki narciarskiej ośrodka Ski Center Latemar to 8km. Ośrodek Alpe Cermis oddalony jest o 6 km, natomiast Alpee Lusia o 19km. Ciut dalej znajdują się wyciągi Passo Lavaze 9,5km i Passo Rolle 30km,co daje Wam do wyboru ponad 110 km stoków narciarskich na jednym skipassie Fiemme- Obereggen. Zimą, narciarze biegowi mają do dyspozycji ośrodek w Lago di Tesero oddalony o 2 km z trasa biegnącą przez malownicze tereny doliny. Latem staje się miejscem idealnym do jazdy na rowerze, bowiem  przebiega  tu  ścieżka rowerowa Dolomitów o długości ponad 50 km.